wyślij wiadomość

O firmie

Firma Grall-Serwis powstała w 1992 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku. W trakcie działalności systematycznie poszerzaliśmy gamę oferowanych przez nas produktów.

Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży części mechanicznych do samochodów polskich i zagranicznych. Następnie w naszej ofercie pojawiły się łańcuchy śniegowe, akumulatory, chemia i kosmetyki samochodowe, pokrowce na fotele, owiewki oraz inne akcesoria tuningowe.

Kluczowym elementem naszej oferty niezmiennie pozostają bagażniki, boxy bagażowe, uchwyty do przewozu nart, rowerów i innego sprzętu sportowego.

Od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy THULE. Czternastoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu akcesoriów czyni nas godnymi polecenia, a Państwu gwarantuje profesjonalną obsługę i stu procentowe zadowolenie z zakupionych u nas produktów.

W naszym sklepie mogą Państwo zaopatrzyć się w trwałe i bezpieczne systemy, które pozwalają powiększyć możliwości transportowe samochodu. Nasza oferta obejmuje idealnie dopasowane bagażniki do ponad 1500 modeli aut. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

© 2009 - 2017 grall-serwis.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by CMS Made Simple. Design: php-projekt.pl